Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/u8674098/razdijital.com/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2854

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/u8674098/razdijital.com/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2858

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/u8674098/razdijital.com/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3708
E-Ticaret | Raz Dijital
İletişim Pzt -Pzr 10:00-20:00
Email info@razdijital.com Satış Öncesi +90 531 385 95 65
E-Ticaret Çözümleri

Yeni Ay Kampanyası

"Sana Özel" Tasarım

Herkese aynı temaları ve görünümleri satmıyoruz. Sizin ihtiyaçlarınızı anlıyor ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda tasarım yapıyoruz.

Kusursuz Tasarım

Siteniz tüm platformlarda (mobil, tablet, masaüstü, laptop) kusursuz görünecek şekilde tasarlanır. Tamamen responsive’dir.

Kolay Admin Paneli

Kolay yönetilebilir yönetici paneli ile çok rahat edeceksiniz. Tüm sitenizi kod bilmeden “Canlı Editör” ile düzenleyebilme imkanı.

Bire Bir Eğitim

Satış sonrası E-Ticaret ve site kullanımıyla ilgili bire bir eğitim. Ayrıca tüm soru ve sorunlarınızda “Sana Özel” whatsapp destek hattı.

 
 
Apple iOS Uygulama
Apple iPhone ve iPad kullanıcıları için Appstore da uygulamanızı yayınlıyoruz. * Hediye iOS (apple) uygulamalarında firmanın geliştirici hesabı açması gerekmektedir.
Android Uygulama
Android işletim sistemli cihazlar için Google Play Store da uygulamanızı yayınlıyoruz. Hediye Android uygulamalarında firmanın geliştirici hesabı açması gerekmektedir.
%100 Mobil Uyumlu Yönetim Paneli
CDN Hizmeti
Sunucu problemleri ile uğraşmak yerine kendi işinize yoğunlaşabilirsiniz. Bir web sitesinin hızlı açılması için gereken tüm ihtiyaçların farkındayız.
Firewall Koruma
Sanal mağazanız Firewall sistemimiz tarafından korunur. Gereksiz sorgu ve saldırılar otomatik olarak engellenir.
Yedekli Çalışma
Dünyanın birçok bölgeside bulunan veri merkezlerinde sisteminizin yedekleri bulundurulmaktadır.
E-Posta Hesabı
Sınırsız disk alanına sahip ve @siteadiniz.com şeklinde size özel kurumsal eposta hesabı verilecektir.
Bant Genişliği (Yıllık)
Sitenize verilen trafik imkanını ifade etmektedir. Türkiye'de eticaret alanında en yüksek trafikleri sağlayarak ekstra ücret ödememeniz için çalışıyoruz.
256 Bit SSL Sertifikası
Kredi kartı güvenliği için en üst düzeyde SSL güvenlik sertifikası verilmektedir.
Süper Kalitede Ürün Görselleri
Ürün resimleriniz kaliteden ödün vermeden iyi peformans için optimize edilir.
Teknik Destek
Whatsapp Destek ile 10:00 - 22:00 saatleri arasında Mail ile razdijital.com'dan 7/24 destek taleplerinizi tarafımıza iletebilirsiniz.
Kıyasla Listesi
Cep telefonu gibi belirli özelliklere sahip ürünlerde müşterileriniz iki ürünü listeye ekleyerek yan yana kıyaslama imkanına sahiptir.
Ürün Yorumları
Üyeliksiz Hızlı Alışveriş
Müşterileriniz mağazanıza üye olmadan veya facebook login ile sipariş verebilirler.
Ürün Resim Zoom
Lazy Load Sistemi
Lazy Load, sayfada yer alan bir ögenin ihtiyaç duyulmadığı takdirde çağrılmaması prensibi ile çalışan bir JavaScript + CSS ve HTML kod kombinasyonudur. Lazy Load kullanılarak, ziyaretçinin fare hareketine göre, sayfanın ilk açılışta görünmeyen kısmının, kullanıcı aşağı indikçe yüklenmesi sağlanır.
Ürünlere Video Ekleme
Ürünlerinizin özelliklerini video ile anlatmak istiyorsanız youtube entegrasyonumuz ile youtube ta bulunan videoları sisteme ekleyebilirsiniz.
Standart E-Ticaret Eğitimi
Reklam Yönetimi
Yeni kampanya ve ürünlerinizi sistemin reklam alanlarında sergileyebilir ve satışları arttırmanıza olanak sağlayabilirsiniz.
Çoklu Vitrin Seçeneği
Anasayfa vitrinlerinizi birden fazla olarak düzenleyerek ön plana çıkartmak istediğiniz ürünlerinizi vitrinde listelersiniz.
Gelişmiş Banner Yönetimi
Yeni kampanya ve ürünlerinizi sistemin reklam alanlarında gelişmiş ayarlı olarak sergileyebilir ve satışları arttırmanıza olanak sağlayabilirsiniz.
Telefonla Sipariş Aracı
Ürünlerinizin siparişlerini telefon ile almak isteyebilirsiniz. Bu durumda bu özelliği aktif etmeniz yeterlidir.
Arkadaşa Tavsiye Bırakma
Arkadaşınızın aradığı bir ürünü ona eposta ile linkini göndermenize olanak sağlamaktadır. Üyeleriniz bu tavsiyelerden puan kazanıp, sanal mağazanızda alışverişlerinden indirim olarak yararlanabilirler.
Ürün ve Marka Kampanyaları
Ürünü veya markaya özel kampanyalar düzenleyebilirsiniz.
Üye İndirim Sistemi
İstediğiniz üyelerinize özel indirim oranları tanımlayabilirsiniz.
Ödeme Kampanya Oluşturma
Belirli ürünlere vade farksız satış tanımlayabilirsiniz.
İndirim Kuponu
Seminer,duyuru, reklam gibi alanlarda özel tanımlı ürettiğiniz indirim kodlarını dağıtıp sisteminizde kullanılmasını sağlayabilirsiniz.
İlgili Ürün Gösterimi
Müşterileriniz bir telefon incelerken ilgili ürünler alanında telefon sigortası veya kılıfı gibi önceden belirlediğiniz ürünlerin gösterimini sağlayabilirsiniz.
Havale / EFT Ödeme
Kapıda Ödeme
Kargo Yönetim Paneli
Çalıştığınız kargoları sisteme ekleyerek özel ve bölgesel oranlar ile dm3 cinsinden girdiler yapıp net kargo ücretini hesaplatabilirsiniz.
Analytics Entegrasyonu
Sanal mağazanızı ziyaret eden kişilerin detaylı istatistikleri tutulabilmesi için özel analytics kodlarını ekleme bölümleri mevcuttur. Böylece ileri düzey istatistikleri tutup inceleyebileceksiniz.
Kargo Takip Ekranı
Müşterileriniz verdiği siparişlerin durumunu sistemde kargo takibi alanından takip edebilmektedir.
Dinamik Site Haritası
Mağazanıza bir ürün eklediğinizde anında google bilgilendirilir. Böylece eklenen ürün google da hızlı bir şekilde listelenir.
Arama Motoru Kayıt
Siteniz arama motorlarına ücretsiz olarak eklenmektedir.
Ürün Etiketleme
Ürünlerinize kullanıcılarınızın daha kolay ulaşması ve arama sonuçlarında daha üstlerde çıkmanız için birden fazla isim ve arama terimi girebilirsiniz. Örn : iphone 8, ayfone 8, iphone 8 beyaz gibi.
Ürüne Özel SEO Yapılandırma
Ürünleriniz SEO açısından Google arama motorunda hızlıca ve üst sıralarda yer alması için belirtilen kriterleri tamamlamanıza fayda sağlayacak bir araçtır.
Profesyonel CSS Kodlama
Sistem tüm tarayıcılarda sorunsuz çalışması için uluslar arası standartlarda kodlanmıştır.
Webmaster Tools Entegrasyonu
Google webmaster tools entegrasyonu ile sanal mağazanızın google tarafından nasıl gözüktüğünü görebilir ve düzeltilmesi gereken hatalar varsa size bildiren bir sistemdir.
Google Meta Arama
Google arama sonuçlarında çıkan sitenizin alt kısmında site içi arama özelliği google sayfasında iken çıkar. Böylece google dan doğrudan ürününüze müşterinin gelmesini sağlayabilirsiniz.
Google Rich Snippets
SEO Uyumlu Tasarımlar
Muhteşem görsellikte SEO uyumlu tasarımlar ile kullanıcı deneyimini en üst düzeye çıkartabileceksiniz.
Sağ/Sol Modül Yönetimi
Blok ve Şablon Yönetimi
CSS ve JS Yönetimi
Detaylı Sipariş Analiz
Üye Detayına Göre Raporlar
Ürün Detayına Göre Raporlar
Sipariş Detayına Göre Raporlama
Demografik Raporlama
Sosyal Medya Paylaşım Araçları
Paket Oluşturma Sihirbazı
Gelişmiş Ürün Filtreleme
Örn: Ayakkabı satıyorsunuz ve müşteriniz sadece 42 numarayı görmek istiyor. Bu özellik ile müşterinizin bu isteğini gerçekleştirebilir ve hedeflerine hızlıca ulaşmasını sağlayabilirsiniz.
Üye Listesi Çıktısı Alabilme
Üyelerinize eposta farklı kanallardan pazarlama yapmak isterseniz üye listenizin excel çıktısını alabilirsiniz.
Toplu Ürün Yönetimi
Ürün Kopyalama Özelliği
Benzer niteliklere sahip bir çok ürününüz var ise tek tek eklemek yerine ürünü kopyalayarak küçük değişiklikler ile hızlıca işleminizi gerçekleştirmiş olursunuz.
Arama Düzeltme Sistemi
Müşterileriniz ürün isimlerini yanlış olarak arayabilir. Bunu önlemek adına sisteme yanlış terimleri ve arandığında hangi ürüne gitmesi gerektiğini ekleyebilir ve hiçbir aramayı sonuçsuz bırakmamış olursunuz.
Arama Öneri Sistemi
Müşteriniz Örn: iPhone yerine ayfon yazar ise doğru ürüne yönlendirilmesi için bu özelliği kullanabilirsiniz.
Arıza & İade Takip Sistemi
Ek Bilgi Sekmesi Oluşturma
Ürün Varyasyonları
Ürünlerinize Renk ve Beden gibi çeşitli varyantlar ekleyebilirsiniz.
Sanal POS
3D Secure Desteği
Mağazanızdan alacağınız siparişlerde kullanıcıya kartını doğrulaması için sms gönderilir. SMS doğrulaması sonucunda sipariş tamamlanır. Böylece sipariş verenin gerçek kart sahibi olduğu doğrulanarak, doğabilecek güvenlik açıkları engellenmiş olur.
SMS Bildirim
Facebook Connect
Facebook’a Mağaza Açma
Güvenli Sanal Klavye
SMS ve Eposta Bilgilendirme
Müşteriniz sipariş verdikten sonra SMS ve Eposta ile sipariş ve kargo durumlarının bilgisi alacaktır.
E-Ticaret Danışmanlığı
Mail Order Sistemi
Çoklu Yönetici Yetkilendirme
Mobil Mağaza Teması
%100 Google uyumlu mobil temamız ile dokunmatiğe duyarlı olarak kullanıcılarınızın mağazanızdan rahatça sipariş vermesini sağlayabilirsiniz.
Fiyat Karşılaştırma Siteleri
Excel İle Ürün Yükleme
Belirttiğimiz şablonda indirdiğiniz dosyayı toplu olarak güncelleyip sisteme tekrar geri yükleyerek ciddi oranda güncelleme için zaman kazanmış olursunuz.
Fatura Yazdırma Modülü
Online fatura sistemi ile, fatura kesmek çok kolay. Faturanızın şablonunu sisteme ekleyin, siparişinizi hiçbir programa gerek kalmadan, eticaret siteniz üzerinden kesin.
XML ile Ürün Çıktısı Verme
Mağazanızdaki ürünlerinizi başka sanal mağazalara XML olarak vererek bayiniz yapabilirsiniz.
Web Service (API)
3. yazılım ve birimler ile profesyonel olarak entegre olmanıza yarayan bağlantı teknolojisidir.
AdWords Hesap Yönetimi
Raz Dijital kullanıcılarının reklamlarının profesyonel google sertifikalı personellerimiz yönetir. Paranız boşa gitmez. Reklam bütçenizin %10’u kadar hesap işletim ücreti alınır. Örnek: 1000 tl reklam verirseniz 100 tl reklam yönetim bedeli alınacaktır.
Google Merchant Desteği
Ürünlerinizin Google da ürün arama alanında çıkmasını sağlamaktadır.
Google Analytics Enhanced
Sitenizde ürünleriniz ile ilgilenen kişilere özel olarak yapılan ilgili reklam pazarlama yapmanıza olanak sağlayan bir yapıdır.
E-Fatura Entegrasyonu
Birfatura.com entegrasyonu ile ilk 2 ay efatura ücreti ödemeden ücretsiz kullanın.
Pazaryeri Entegrasyonları
N11 Entegrasyonu
Platin pakette sadece n11 hediyedir. PlatinPlus pakette entegrasyonlardan seçeceğiniz 3 adet hizmet paket içerisinde hediye verilmektedir.
Hepsiburada Entegrasyonu
Platin pakette sadece n11 hediyedir. PlatinPlus pakette entegrasyonlardan seçeceğiniz 3 adet hizmet paket içerisinde hediye verilmektedir.
Gittigidiyor Entegrasyonu
Platin pakette sadece n11 hediyedir. PlatinPlus pakette entegrasyonlardan seçeceğiniz 3 adet hizmet paket içerisinde hediye verilmektedir.
EpttAVM Entegrasyonu
Platin pakette sadece n11 hediyedir. PlatinPlus pakette entegrasyonlardan seçeceğiniz 3 adet hizmet paket içerisinde hediye verilmektedir.
Amazon Entegrasyonu
Platin pakette sadece n11 hediyedir. PlatinPlus pakette entegrasyonlardan seçeceğiniz 3 adet hizmet paket içerisinde hediye verilmektedir.
Trendyol Entegrasyonu
Platin pakette sadece n11 hediyedir. PlatinPlus pakette entegrasyonlardan seçeceğiniz 3 adet hizmet paket içerisinde hediye verilmektedir.
Diğer Pazar Yerleri
Akakce, Epttavm, Sanalpazar, Çiçeksepeti, zebrabo, N11 Pro, Evidea, Sonteklif...
BRONZ
3000 TL
1290 TL
Apple iOS Uygulama
-
Android Uygulama
-
%100 Mobil Uyumlu Yönetim Paneli
Sadece Bizde
CDN Hizmeti
-
Firewall Koruma
-
Yedekli Çalışma
E-Posta Hesabı
Bant Genişliği (Yıllık)
1500 GB
256 Bit SSL Sertifikası
Süper Kalitede Ürün Görselleri
Teknik Destek
Kıyasla Listesi
Ürün Yorumları
Üyeliksiz Hızlı Alışveriş
Ürün Resim Zoom
Lazy Load Sistemi
Ürünlere Video Ekleme
Standart E-Ticaret Eğitimi
Reklam Yönetimi
Çoklu Vitrin Seçeneği
Gelişmiş Banner Yönetimi
Telefonla Sipariş Aracı
Arkadaşa Tavsiye Bırakma
Ürün ve Marka Kampanyaları
Üye İndirim Sistemi
Ödeme Kampanya Oluşturma
İndirim Kuponu
İlgili Ürün Gösterimi
Havale / EFT Ödeme
Kapıda Ödeme
Kargo Yönetim Paneli
Analytics Entegrasyonu
Kargo Takip Ekranı
Dinamik Site Haritası
Arama Motoru Kayıt
Ürün Etiketleme
Ürüne Özel SEO Yapılandırma
Profesyonel CSS Kodlama
Webmaster Tools Entegrasyonu
Google Meta Arama
Google Rich Snippets
SEO Uyumlu Tasarımlar
Sağ/Sol Modül Yönetimi
Blok ve Şablon Yönetimi
CSS ve JS Yönetimi
Detaylı Sipariş Analiz
Üye Detayına Göre Raporlar
Ürün Detayına Göre Raporlar
Sipariş Detayına Göre Raporlama
Demografik Raporlama
Sosyal Medya Paylaşım Araçları
Paket Oluşturma Sihirbazı
Gelişmiş Ürün Filtreleme
Üye Listesi Çıktısı Alabilme
Toplu Ürün Yönetimi
Ürün Kopyalama Özelliği
Arama Düzeltme Sistemi
Arama Öneri Sistemi
Arıza & İade Takip Sistemi
Ek Bilgi Sekmesi Oluşturma
Ürün Varyasyonları
Sanal POS
-
3D Secure Desteği
-
SMS Bildirim
-
Facebook Connect
-
Facebook’a Mağaza Açma
-
Güvenli Sanal Klavye
-
SMS ve Eposta Bilgilendirme
-
E-Ticaret Danışmanlığı
-
Mail Order Sistemi
-
Çoklu Yönetici Yetkilendirme
-
Mobil Mağaza Teması
-
Fiyat Karşılaştırma Siteleri
-
Excel İle Ürün Yükleme
-
Fatura Yazdırma Modülü
-
XML ile Ürün Çıktısı Verme
-
Web Service (API)
-
AdWords Hesap Yönetimi
-
Google Merchant Desteği
-
Google Analytics Enhanced
-
E-Fatura Entegrasyonu
-
Pazaryeri Entegrasyonları
N11 Entegrasyonu
-
Hepsiburada Entegrasyonu
-
Gittigidiyor Entegrasyonu
-
EpttAVM Entegrasyonu
-
Amazon Entegrasyonu
-
Trendyol Entegrasyonu
-
Diğer Pazar Yerleri
-
SILVER
5000 TL
1590 TL
Apple iOS Uygulama
-
Android Uygulama
-
%100 Mobil Uyumlu Yönetim Paneli
Sadece Bizde
CDN Hizmeti
-
Firewall Koruma
-
Yedekli Çalışma
E-Posta Hesabı
Bant Genişliği (Yıllık)
2500 GB
256 Bit SSL Sertifikası
Süper Kalitede Ürün Görselleri
Teknik Destek
Kıyasla Listesi
Ürün Yorumları
Üyeliksiz Hızlı Alışveriş
Ürün Resim Zoom
Lazy Load Sistemi
Ürünlere Video Ekleme
Standart E-Ticaret Eğitimi
Reklam Yönetimi
Çoklu Vitrin Seçeneği
Gelişmiş Banner Yönetimi
Telefonla Sipariş Aracı
Arkadaşa Tavsiye Bırakma
Ürün ve Marka Kampanyaları
Üye İndirim Sistemi
Ödeme Kampanya Oluşturma
İndirim Kuponu
İlgili Ürün Gösterimi
Havale / EFT Ödeme
Kapıda Ödeme
Kargo Yönetim Paneli
Analytics Entegrasyonu
Kargo Takip Ekranı
Dinamik Site Haritası
Arama Motoru Kayıt
Ürün Etiketleme
Ürüne Özel SEO Yapılandırma
Profesyonel CSS Kodlama
Webmaster Tools Entegrasyonu
Google Meta Arama
Google Rich Snippets
SEO Uyumlu Tasarımlar
Sağ/Sol Modül Yönetimi
Blok ve Şablon Yönetimi
CSS ve JS Yönetimi
Detaylı Sipariş Analiz
Üye Detayına Göre Raporlar
Ürün Detayına Göre Raporlar
Sipariş Detayına Göre Raporlama
Demografik Raporlama
Sosyal Medya Paylaşım Araçları
Paket Oluşturma Sihirbazı
Gelişmiş Ürün Filtreleme
Üye Listesi Çıktısı Alabilme
Toplu Ürün Yönetimi
Ürün Kopyalama Özelliği
Arama Düzeltme Sistemi
Arama Öneri Sistemi
Arıza & İade Takip Sistemi
Ek Bilgi Sekmesi Oluşturma
Ürün Varyasyonları
Sanal POS
3D Secure Desteği
SMS Bildirim
Facebook Connect
Facebook’a Mağaza Açma
Güvenli Sanal Klavye
SMS ve Eposta Bilgilendirme
E-Ticaret Danışmanlığı
Mail Order Sistemi
-
Çoklu Yönetici Yetkilendirme
-
Mobil Mağaza Teması
-
Fiyat Karşılaştırma Siteleri
-
Excel İle Ürün Yükleme
-
Fatura Yazdırma Modülü
-
XML ile Ürün Çıktısı Verme
-
Web Service (API)
-
AdWords Hesap Yönetimi
-
Google Merchant Desteği
-
Google Analytics Enhanced
-
E-Fatura Entegrasyonu
-
Pazaryeri Entegrasyonları
N11 Entegrasyonu
-
Hepsiburada Entegrasyonu
-
Gittigidiyor Entegrasyonu
-
EpttAVM Entegrasyonu
-
Amazon Entegrasyonu
-
Trendyol Entegrasyonu
-
Diğer Pazar Yerleri
-
GOLD
6000 TL
2590 TL
Apple iOS Uygulama
Opsiyonel
Android Uygulama
Opsiyonel
%100 Mobil Uyumlu Yönetim Paneli
Sadece Bizde
CDN Hizmeti
-
Firewall Koruma
-
Yedekli Çalışma
E-Posta Hesabı
Bant Genişliği (Yıllık)
3500 GB
256 Bit SSL Sertifikası
Süper Kalitede Ürün Görselleri
Teknik Destek
Kıyasla Listesi
Ürün Yorumları
Üyeliksiz Hızlı Alışveriş
Ürün Resim Zoom
Lazy Load Sistemi
Ürünlere Video Ekleme
Standart E-Ticaret Eğitimi
Reklam Yönetimi
Çoklu Vitrin Seçeneği
Gelişmiş Banner Yönetimi
Telefonla Sipariş Aracı
Arkadaşa Tavsiye Bırakma
Ürün ve Marka Kampanyaları
Üye İndirim Sistemi
Ödeme Kampanya Oluşturma
İndirim Kuponu
İlgili Ürün Gösterimi
Havale / EFT Ödeme
Kapıda Ödeme
Kargo Yönetim Paneli
Analytics Entegrasyonu
Kargo Takip Ekranı
Dinamik Site Haritası
Arama Motoru Kayıt
Ürün Etiketleme
Ürüne Özel SEO Yapılandırma
Profesyonel CSS Kodlama
Webmaster Tools Entegrasyonu
Google Meta Arama
Google Rich Snippets
SEO Uyumlu Tasarımlar
Sağ/Sol Modül Yönetimi
Blok ve Şablon Yönetimi
CSS ve JS Yönetimi
Detaylı Sipariş Analiz
Üye Detayına Göre Raporlar
Ürün Detayına Göre Raporlar
Sipariş Detayına Göre Raporlama
Demografik Raporlama
Sosyal Medya Paylaşım Araçları
Paket Oluşturma Sihirbazı
Gelişmiş Ürün Filtreleme
Üye Listesi Çıktısı Alabilme
Toplu Ürün Yönetimi
Ürün Kopyalama Özelliği
Arama Düzeltme Sistemi
Arama Öneri Sistemi
Arıza & İade Takip Sistemi
Ek Bilgi Sekmesi Oluşturma
Ürün Varyasyonları
Sanal POS
3D Secure Desteği
SMS Bildirim
Facebook Connect
Facebook’a Mağaza Açma
Güvenli Sanal Klavye
SMS ve Eposta Bilgilendirme
E-Ticaret Danışmanlığı
Mail Order Sistemi
Çoklu Yönetici Yetkilendirme
Mobil Mağaza Teması
Fiyat Karşılaştırma Siteleri
Excel İle Ürün Yükleme
Fatura Yazdırma Modülü
-
XML ile Ürün Çıktısı Verme
-
Web Service (API)
-
AdWords Hesap Yönetimi
-
Google Merchant Desteği
-
Google Analytics Enhanced
-
E-Fatura Entegrasyonu
-
Pazaryeri Entegrasyonları
N11 Entegrasyonu
-
Hepsiburada Entegrasyonu
-
Gittigidiyor Entegrasyonu
-
EpttAVM Entegrasyonu
-
Amazon Entegrasyonu
-
Trendyol Entegrasyonu
-
Diğer Pazar Yerleri
-
PLATIN
8000 TL
3290 TL
Apple iOS Uygulama
Opsiyonel
Android Uygulama
*HEDİYE
%100 Mobil Uyumlu Yönetim Paneli
Sadece Bizde
CDN Hizmeti
-
Firewall Koruma
-
Yedekli Çalışma
E-Posta Hesabı
Bant Genişliği (Yıllık)
5000 GB
256 Bit SSL Sertifikası
Süper Kalitede Ürün Görselleri
Teknik Destek
Kıyasla Listesi
Ürün Yorumları
Üyeliksiz Hızlı Alışveriş
Ürün Resim Zoom
Lazy Load Sistemi
Ürünlere Video Ekleme
Standart E-Ticaret Eğitimi
Reklam Yönetimi
Çoklu Vitrin Seçeneği
Gelişmiş Banner Yönetimi
Telefonla Sipariş Aracı
Arkadaşa Tavsiye Bırakma
Ürün ve Marka Kampanyaları
Üye İndirim Sistemi
Ödeme Kampanya Oluşturma
İndirim Kuponu
İlgili Ürün Gösterimi
Havale / EFT Ödeme
Kapıda Ödeme
Kargo Yönetim Paneli
Analytics Entegrasyonu
Kargo Takip Ekranı
Dinamik Site Haritası
Arama Motoru Kayıt
Ürün Etiketleme
Ürüne Özel SEO Yapılandırma
Profesyonel CSS Kodlama
Webmaster Tools Entegrasyonu
Google Meta Arama
Google Rich Snippets
SEO Uyumlu Tasarımlar
Sağ/Sol Modül Yönetimi
Blok ve Şablon Yönetimi
CSS ve JS Yönetimi
Detaylı Sipariş Analiz
Üye Detayına Göre Raporlar
Ürün Detayına Göre Raporlar
Sipariş Detayına Göre Raporlama
Demografik Raporlama
Sosyal Medya Paylaşım Araçları
Paket Oluşturma Sihirbazı
Gelişmiş Ürün Filtreleme
Üye Listesi Çıktısı Alabilme
Toplu Ürün Yönetimi
Ürün Kopyalama Özelliği
Arama Düzeltme Sistemi
Arama Öneri Sistemi
Arıza & İade Takip Sistemi
Ek Bilgi Sekmesi Oluşturma
Ürün Varyasyonları
Sanal POS
3D Secure Desteği
SMS Bildirim
Facebook Connect
Facebook’a Mağaza Açma
Güvenli Sanal Klavye
SMS ve Eposta Bilgilendirme
E-Ticaret Danışmanlığı
Mail Order Sistemi
Çoklu Yönetici Yetkilendirme
Mobil Mağaza Teması
Fiyat Karşılaştırma Siteleri
Excel İle Ürün Yükleme
Fatura Yazdırma Modülü
XML ile Ürün Çıktısı Verme
Web Service (API)
AdWords Hesap Yönetimi
Google Merchant Desteği
Google Analytics Enhanced
E-Fatura Entegrasyonu
Pazaryeri Entegrasyonları
N11 Entegrasyonu
Hepsiburada Entegrasyonu
Opsiyonel
Gittigidiyor Entegrasyonu
Opsiyonel
EpttAVM Entegrasyonu
Opsiyonel
Amazon Entegrasyonu
Opsiyonel
Trendyol Entegrasyonu
Opsiyonel
Diğer Pazar Yerleri
Opsiyonel
PLATIN +
12000 TL
5990 TL
Apple iOS Uygulama
*HEDİYE
Android Uygulama
*HEDİYE
%100 Mobil Uyumlu Yönetim Paneli
Sadece Bizde
CDN Hizmeti
-
Firewall Koruma
-
Yedekli Çalışma
E-Posta Hesabı
Bant Genişliği (Yıllık)
6000 GB
256 Bit SSL Sertifikası
Süper Kalitede Ürün Görselleri
Teknik Destek
Kıyasla Listesi
Ürün Yorumları
Üyeliksiz Hızlı Alışveriş
Ürün Resim Zoom
Lazy Load Sistemi
Ürünlere Video Ekleme
Standart E-Ticaret Eğitimi
Reklam Yönetimi
Çoklu Vitrin Seçeneği
Gelişmiş Banner Yönetimi
Telefonla Sipariş Aracı
Arkadaşa Tavsiye Bırakma
Ürün ve Marka Kampanyaları
Üye İndirim Sistemi
Ödeme Kampanya Oluşturma
İndirim Kuponu
İlgili Ürün Gösterimi
Havale / EFT Ödeme
Kapıda Ödeme
Kargo Yönetim Paneli
Analytics Entegrasyonu
Kargo Takip Ekranı
Dinamik Site Haritası
Arama Motoru Kayıt
Ürün Etiketleme
Ürüne Özel SEO Yapılandırma
Profesyonel CSS Kodlama
Webmaster Tools Entegrasyonu
Google Meta Arama
Google Rich Snippets
SEO Uyumlu Tasarımlar
Sağ/Sol Modül Yönetimi
Blok ve Şablon Yönetimi
CSS ve JS Yönetimi
Detaylı Sipariş Analiz
Üye Detayına Göre Raporlar
Ürün Detayına Göre Raporlar
Sipariş Detayına Göre Raporlama
Demografik Raporlama
Sosyal Medya Paylaşım Araçları
Paket Oluşturma Sihirbazı
Gelişmiş Ürün Filtreleme
Üye Listesi Çıktısı Alabilme
Toplu Ürün Yönetimi
Ürün Kopyalama Özelliği
Arama Düzeltme Sistemi
Arama Öneri Sistemi
Arıza & İade Takip Sistemi
Ek Bilgi Sekmesi Oluşturma
Ürün Varyasyonları
Sanal POS
3D Secure Desteği
SMS Bildirim
Facebook Connect
Facebook’a Mağaza Açma
Güvenli Sanal Klavye
SMS ve Eposta Bilgilendirme
E-Ticaret Danışmanlığı
Mail Order Sistemi
Çoklu Yönetici Yetkilendirme
Mobil Mağaza Teması
Fiyat Karşılaştırma Siteleri
Excel İle Ürün Yükleme
Fatura Yazdırma Modülü
XML ile Ürün Çıktısı Verme
Web Service (API)
AdWords Hesap Yönetimi
Google Merchant Desteği
Google Analytics Enhanced
E-Fatura Entegrasyonu
Pazaryeri Entegrasyonları
N11 Entegrasyonu
Hepsiburada Entegrasyonu
Gittigidiyor Entegrasyonu
Opsiyonel
EpttAVM Entegrasyonu
Opsiyonel
Amazon Entegrasyonu
Opsiyonel
Trendyol Entegrasyonu
Opsiyonel
Diğer Pazar Yerleri
Opsiyonel

error: Sağ Tık Engelledi.