Skip links
Keşfet
Kaydır
— İşinizi internete taşıyın.

Profesyonel E-TicaretSatış Çözümleri

Satış odaklı, tam entegrasyonlu E-Ticaret çözümleri ile işinizi internete taşıyın.

Tüm çalışmalarımız "sana özel" konsepti içermektedir.

Profesyonel

Sana Özel

Tek Sefer Ödeme

Satış - pazarlama odaklı, potansiyel müşterilerinize güven veren ve kullanıcı deneyimini ön sırada tutan tasarımlarımız ile işinizi internete taşıyın.

"Sana Özel" Tasarım

Herkese aynı temaları ve görünümleri satmıyoruz. Sizin ihtiyaçlarınızı anlıyor ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda tasarım yapıyoruz.

Kusursuz Tasarım

Siteniz tüm platformlarda (mobil, tablet, masaüstü, laptop) kusursuz görünecek şekilde tasarlanır. Tamamen responsive’dir.

Kolay Admin Paneli

Kolay yönetilebilir yönetici paneli ile çok rahat edeceksiniz. Tüm sitenizi kod bilmeden “Canlı Editör” ile düzenleyebilme imkanı.

Bire Bir Eğitim

Satış sonrası E-Ticaret ve site kullanımıyla ilgili bire bir eğitim. Ayrıca tüm soru ve sorunlarınızda “Sana Özel” whatsapp destek hattı.

İşinizi internetebizimle taşıyın.

Tüm E-Ticaret özellikleri ve daha fazlası Raz Dijital
e-ticaret çözümlerinde.

Web tasarım hizmetlerinde dünyadaki tüm web sitelerinin %35'ini oluşturan profesyonel WordPress alt yapısı kullanılmaktadır.

Kusursuz Tasarımlar

Tüm entegrasyonları yapılmış, satış - pazarlama odaklı e-ticaret sitenize hemen sahip olmak için bizimle iletişime geçin.

1

Adım 1

Proje Geliştirme

İstek ve ihtiyaçlarınızı bizimle paylaşmanızın ardından size en uygun içeriklerin planlaması ve projenin geliştirilmesini yapıp 2. adıma geçiyoruz.

2

Adım 2

Proje Uygulama

Geliştirdiğimiz projeyi, yol haritasına uygun olarak uygulamaya döküyor ve e-ticaret sitenizi hazırlıyoruz.

3

Adım 3

Teslim & Eğitim

Projenizi size teslim ediyor var ise revizelerinizi yapıyoruz. Sonrasında bire bir tek seferlik canlı yönetim paneli kullanım eğitiminizi veriyoruz.

Bazı E-Ticaret Özelliklerimiz

Siz de hemen kusursuz E-Ticaret sitenizi Raz Dijital avantajları ile oluşturun.

Sıkça Sorulan Sorular

Projenizin yapımı sırasında görsel tasarım desteği ve ürün yükleme desteği vermekteyiz. Ürün yükleme sınırımız bulunmaktadır ancak geri kalan tüm sayfalar, görsel içerikler, yazılar ve gerekli ayarlamalar tarafımızca yapılmaktadır.

Evet, e-ticaret paketlerimiz tamamen kullanıma hazır şekilde tarafınıza sunulmaktadır.

Evet, proje teslimi sonrasında revize sürecimiz bulunmaktadır. Bu süreçte istediğiniz tüm revizeleriniz projenize uygulanmaktadır.

Tüm hizmetlerimizde ömür boyu destek sağlamaktayız. Tüm soru ve sorunlarınız için destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Evet, standart paketimize dahil olmayan özel yazılım ya da geliştirme isteklerinizi kabul ediyor ve projenize uyguluyoruz.

Teklif Al

Tüm soru ve sorunlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Satış öncesi ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.